Nieuws

Stagiair Food

Den Haag | 40 uur per week | 6 maanden | per september 2018

Stichting Noordzeeboerderij is een non-profit organisatie met als doel het verwezenlijken van een duurzame zeewiersector in Nederland. Via het Zeewierplatform en de Proefboerderij brengen we bedrijven, ondernemers en andere partijen bij elkaar, delen we kennis en ervaring, en ontwikkelen we nieuwe (demonstratie)projecten. De groeiende vraag naar voedsel en grondstoffen daagt ons uit om te kijken naar nieuwe manieren van productie. De teelt van zeewier biedt buitengewone kansen. Zeewier is een veelzijdig en voedzaam ‘gewas’dat gebruikt kan worden als voedsel voor mens en dier en als duurzame grondstof voor de chemie. Zeewier wordt geteeld zonder gebruik van land, zoet water of meststoffen.

We zoeken een energieke stagiair die ons team kan versterken bij het werken naar voldoende, veilig, duurzaam en lekker zeewier.

Wat ga je doen?

Ondernemers helpen bij de voedselveiligheid en -kwaliteit van zeewieren. Wat zijn de aandachtspunten? Hoe kan Nederlands zeewier goed concurreren met buitenlands product? En hoe communiceer je dit naar het bredere publiek? Zo werk je mee aan de informatie- en nieuwsvoorziening aan onze leden. Schrijf je artikelen en rapporten over voedselveiligheid en -kwaliteit. En help je bij onze Werkgroep Food. Je schakelt snel met collega’s in het team, verzamelt informatie en denkt mee over strategische keuzes bij onze uiteenlopende projecten.

Jouw profiel

 • Je bent een student WO of HBO Food Technology of daaraan gerelateerd;
 • Je bent voor 6 maanden beschikbaar voor de stage met standplaats Den Haag;
 • Je hebt affiniteit met innovatie, duurzaamheid en gezondheid;
 • Je maakt een complex en dynamisch werkveld je snel eigen;
 • Je bent resultaatgericht, praktisch en stroopt graag je mouwen op;
 • Je produceert verfijnde teksten met oog voor detail en de grote lijn;

Ons aanbod

 • Een uitdagende en afwisselende stage voor een unieke werkgever met een missie;
 • Een inkijk in nieuwe opkomende trends rondom voedsel en productie op zee;
 • Een gevarieerd takenpakket en een dynamische leeromgeving in een team;
 • Een kleine organisatie met gemotiveerde professionals die naast praten ook echt doen;
 • Een fulltime bruto stagevergoeding van  €320 (wo) of €275 (hbo) per maand.

Interesse?

We ontvangen graag je motivatiebrief (max 1 pagina) en cv per e-mail op info@noordzeeboerderij.nl. Voor meer informatie kun je ons uiteraard altijd bellen of mailen. 

Stichting Noordzeeboerderij
www.noordzeeboerderij.nl

‹ Naar het nieuwsoverzicht